- 1stPlayer

Цена
€52 18 / 102 06 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
ПРОИЗВОДИТЕЛ: 1stPlayer
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: HA-850AA2
МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК: 850 W
ФОРМАТ: ATX 3.1
ТИП: Active PFC
СЕРТИФИКАТИ: 80PLUS BRONZECybenetics BronzeCE
ЕФЕКТИВНОСТ: 90.2%
КОНЕКТОРИ: PCI-E 5.1 x 1PCI-Express 6+2 pin x 2SATA x 4Molex x 24+4 Pin ATX/EPS x 220+4 Pin ATX x 1
ОХЛАЖДАНЕ: 140 mm вентилатор
ЦВЯТ: Черен
РАЗМЕРИ: 150 x 145 x 86 mm
ДРУГИ: Teapo Electrolytic Capacitors: Stable power delivery and proven reliabilityEmbossed Cables: Durable, flexible, and easy to route140mm Hydraulic Bearing Fan: Quiet, efficient, and built for longevity80 Plus Bronze certified, Cybenetics certified, and PPLP certifiedComprehensive Protection: OVP, OPP, SCP, OCP, UVP, and OTP safeguards
ГАРАНЦИЯ: 60 месеца
БАРКОД EAN-13: 6977916594296
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: HA-850AA2
МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК: 850 W
ФОРМАТ: ATX 3.1
ТИП: Active PFC
СЕРТИФИКАТИ: 80PLUS BRONZECybenetics BronzeCE
ЕФЕКТИВНОСТ: 90.2%
КОНЕКТОРИ: PCI-E 5.1 x 1PCI-Express 6+2 pin x 2SATA x 4Molex x 24+4 Pin ATX/EPS x 220+4 Pin ATX x 1
ОХЛАЖДАНЕ: 140 mm вентилатор
ЦВЯТ: Черен
РАЗМЕРИ: 150 x 145 x 86 mm
ДРУГИ: Teapo Electrolytic Capacitors: Stable power delivery and proven reliabilityEmbossed Cables: Durable, flexible, and easy to route140mm Hydraulic Bearing Fan: Quiet, efficient, and built for longevity80 Plus Bronze certified, Cybenetics certified, and PPLP certifiedComprehensive Protection: OVP, OPP, SCP, OCP, UVP, and OTP safeguards
ГАРАНЦИЯ: 60 месеца
БАРКОД EAN-13: 6977916594296
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
ПРОИЗВОДИТЕЛ: 1stPlayer
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: HA-850AA2
МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК: 850 W
ФОРМАТ: ATX 3.1
ТИП: Active PFC
СЕРТИФИКАТИ: 80PLUS BRONZECybenetics BronzeCE
ЕФЕКТИВНОСТ: 90.2%
КОНЕКТОРИ: PCI-E 5.1 x 1PCI-Express 6+2 pin x 2SATA x 4Molex x 24+4 Pin ATX/EPS x 220+4 Pin ATX x 1
ОХЛАЖДАНЕ: 140 mm вентилатор
ЦВЯТ: Черен
РАЗМЕРИ: 150 x 145 x 86 mm
ДРУГИ: Teapo Electrolytic Capacitors: Stable power delivery and proven reliabilityEmbossed Cables: Durable, flexible, and easy to route140mm Hydraulic Bearing Fan: Quiet, efficient, and built for longevity80 Plus Bronze certified, Cybenetics certified, and PPLP certifiedComprehensive Protection: OVP, OPP, SCP, OCP, UVP, and OTP safeguards
ГАРАНЦИЯ: 60 месеца
БАРКОД EAN-13: 6977916594296
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: HA-850AA2
МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК: 850 W
ФОРМАТ: ATX 3.1
ТИП: Active PFC
СЕРТИФИКАТИ: 80PLUS BRONZECybenetics BronzeCE
ЕФЕКТИВНОСТ: 90.2%
КОНЕКТОРИ: PCI-E 5.1 x 1PCI-Express 6+2 pin x 2SATA x 4Molex x 24+4 Pin ATX/EPS x 220+4 Pin ATX x 1
ОХЛАЖДАНЕ: 140 mm вентилатор
ЦВЯТ: Черен
РАЗМЕРИ: 150 x 145 x 86 mm
ДРУГИ: Teapo Electrolytic Capacitors: Stable power delivery and proven reliabilityEmbossed Cables: Durable, flexible, and easy to route140mm Hydraulic Bearing Fan: Quiet, efficient, and built for longevity80 Plus Bronze certified, Cybenetics certified, and PPLP certifiedComprehensive Protection: OVP, OPP, SCP, OCP, UVP, and OTP safeguards
ГАРАНЦИЯ: 60 месеца
БАРКОД EAN-13: 6977916594296
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК | 850 W |
| ФОРМАТ | ATX 3.1 |
| ТИП | Active PFC |
| КОНЕКТОРИ | 4+4 Pin ATX/EPS x 2 |
| КОНЕКТОРИ | 20+4 Pin ATX x 1 |
| КОНЕКТОРИ | PCI-Express 6+2 pin x 2 |
| КОНЕКТОРИ | Molex x 2 |
| КОНЕКТОРИ | SATA x 4 |
| КОНЕКТОРИ | PCI-E 5.1 x 1 |
| ОХЛАЖДАНЕ | 140 mm вентилатор |
| ЦВЯТ | Черен |
| РАЗМЕРИ | 150 x 145 x 86 mm |
| ДРУГИ | 80 Plus Bronze certified, Cybenetics certified, and PPLP certified |
| ДРУГИ | 140mm Hydraulic Bearing Fan: Quiet, efficient, and built for longevity |
| ДРУГИ | Comprehensive Protection: OVP, OPP, SCP, OCP, UVP, and OTP safeguards |
| ДРУГИ | Embossed Cables: Durable, flexible, and easy to route |
| ДРУГИ | Teapo Electrolytic Capacitors: Stable power delivery and proven reliability |
| ЕФЕКТИВНОСТ | 90.2% |
| Сертификати | 80PLUS BRONZE |
| Сертификати | CE |
| Сертификати | Cybenetics Bronze |
| Тегло | 2.20кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Мощност (W) | 850 |
| Форм фактор | ATX 3.1 |
| Сертификат за ефективност | 80 Plus Bronze |
| Модулност | Напълно модулно |
| PCIe захранващи конектори | 1x 16-пинов (12VHPWR), 2x 6+2-пинов |
| Размер на вентилатора | 120 |
| SATA конектори (count) | 6 |
| EPS/CPU конектори | 2x 4+4-пинов |
| Zero RPM режим | Да |
| Дължина (mm) | 140 |
| Цвят | Черен |
| Тегло | 2.20кг |
1stPlayer HA-850AA2 850W ATX 3.1 захранване – 80 Plus Bronze
Осигурете стабилно и ефективно захранване с 1stPlayer HA-850AA2, 850W ATX 3.1 захранващ блок, създаден за съвременни гейминг и работни станции. Сертификатът 80 Plus Bronze гарантира надеждна енергийна ефективност, а пълната съвместимост с най-новите PCIe 5.0 и ATX 3.1 стандарти подготвя системата ви за бъдещето.
Ключови Предимства
- Готов за ATX 3.1 и PCIe 5.0 — Проектиран за най-новите графични карти с оригинален 16-пинов (12VHPWR) конектор, осигуряващ стабилно захранване при високи преходни натоварвания.
- Сертификат 80 Plus Bronze — Висока енергийна ефективност намалява загубената топлина и разходите за електричество, с до 88% ефективност при типични натоварвания.
- 850W Непрекъсната Мощност — Достатъчно за средни и високи класове GPU и многоядрени процесори, с надеждно единично +12V изходно захранване.
- Тих 120mm Вентилатор — Тих, интелигентен вентилатор с ниско ниво на шум балансира охлаждането и акустиката, дори при голямо натоварване.
- Цялостна Защита — Вградени OVP, UVP, OCP, OPP, SCP и защита от пренапрежение предпазват ценните ви компоненти.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Мощност | 850W |
| Форм Фактор | ATX 3.1 |
| Сертификат за ефективност | 80 Plus Bronze |
| Модулност | Фиксиран / Немодулен |
| Размер на вентилатора | 120 mm |
| PCIe конектори | 1x 16-пинов (12VHPWR), 4x 6+2-пинов |
| EPS/CPU конектори | 2x 4+4-пинов |
| SATA конектори | 6 |
| Функции за защита | OVP, UVP, OCP, OPP, SCP, Защита от пренапрежение |
Какво има в кутията
- Захранване 1stPlayer HA-850AA2
- AC захранващ кабел
- Ръководство за потребителя
- Винтове за монтаж
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.













